Öncesi ve Sonrası 16 Fotoğrafla Sahiplenildikten On Dakika Sonra Fotoğrafı Çekilen Hayvanlar


Bir evcil hayvan sahiplenmeye karar vermek gerçekten çok ciddi bir karardır. Unutmayalım ki onlar birkaç aylık hevesler değil, bir ömürlük sevgidir. Bunun bilincinde olarak sahiplenmek gerekir. Tabii ki evcil hayvan sahiplenmek sizin hayatınızda güzel değişikliklere sebep olacağı gibi onların hayatlarını da bu doğrultuda etkiler.

Aşağıdaki tüylü dostlarımızın öncesi ve sonrası fotoğrafları barınaktaki ve barınaktan sahiplendirildikten 10 dakika sonrasına ait.

Bu hayvancıkların ne kadar mutlu olduklarını yüzlerinden okuyabilirsiniz.

Ve tekrar hatırlıyoruz ki, onlara birer şans verebilirsiniz. Tabii ki kendinizden eminseniz en yakın barınağı ziyarete giderek.

İşte huzurlarınızda hayatı bir ömürlük sevgiyle yaşayacak o sevimliler.

#1

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-1

#2

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-17

#3

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-3

#4

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-4

#5

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-5

#6

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-6

#7

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-7

#8

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-8

#9

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-9

#10

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-10

#11

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-11

#12

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-12

#13

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-13

#14

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-14

#15

barinaktan-sahiplenilen-hayvanlar-patiliyo-15

#16

barınaktan sahiplenilen hayvanlar

Siz de sahiplenin efendim, bakın sonu hep mutlu bitiyor!

kedi-kopek-opcuk-s
kalp-emojisi


Beğendin mi? Arkadaşlarınla Paylaş!

101k
101k

Comments 7

    1. Sokakta yatan vatandaş devletin ayıbıdır. TC laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletidir diyor anayasamızın 2. Maddesi. Sosyal devleti görmüyoruz ne yazık ki. Evinize sokakta kaldığını bildiğiniz bir insanı aldığınızda başınıza ne gelebileceğini bilmiyorsunuz. Ama yuvalardan evlat edinebiliriz.İnsanlar ısrarla ve defalarca tüp bebek denerken, hayvan sahiplenene gösterdiğiniz tepkiyi gosterebiliyormusunuz.Turk askeri Suriye de olurken, Suriyelinin sizin vergilerinizle bakılıp beslenmesine aynı tepkiyi gösterebiliyor musunuz. Daha satayım mı?

    2. Sokakta yatan vatandaş devletin ayıbıdır. TC laik, demokratik, sosyal bir hukuk devletidir diyor anayasamızın 2. Maddesi. Sosyal devleti görmüyoruz ne yazık ki. Evinize sokakta kaldığını bildiğiniz bir insanı aldığınızda başınıza ne gelebileceğini bilmiyorsunuz. Ama yuvalardan evlat edinebiliriz.İnsanlar ısrarla ve defalarca tüp bebek denerken, hayvan sahiplenene gösterdiğiniz tepkiyi gosterebiliyormusunuz.Turk askeri Suriye de olurken, Suriyelinin sizin vergilerinizle bakılıp beslenmesine aynı tepkiyi gösterebiliyor musunuz. Daha sayayim mı?

    3. Yalnız ali, bir gün sokakta aç yatan bir evsizin karnini filan doyurmaya kalkarsan nasıl bir evsiz olduguna dikkat et. Dikkat et de lokmasını hayvanlarla paylaşmayan bir evsiz olsun (öyleleri de var çünkü) Bunu, senin o çok sınırlı adalet anlayışına ve çok ”özgün” prensiplerine ters, vicdanına da fazla gelir diye söylüyorum. Ayrım yapmayı çok seviyorsun diye söylüyorum.

Bir Cevap Yazın